Sokak Kedileri

Gulsahka

sokak kedileri için bu markalar uygun mudur? aralarından uygun olanı seçeceğim 15 kg olarak. Bir de yetişkin kedi maması mı almalıyım? yavrular olursa yiyebilir mi?

35 CEVAP

Anonymus552223

Sokak kedileri icin pahali mama istiyorsani, mystic ucuz mama istiyorsaniz enjoy alabilirsiniz. Enjoy cok kotuleniyor ama en ucuzu ve hayvanlarin en cok sevdigi o. Paw paw in falan da icinde et oldugu iddia edilsede o fiyata yoktur. Ucuzlarin arasindan en iyisi enjoy yine

bmcat

BonaCibo,

Carathras

Enjoy ile Paw Paw ya da Micho Mito bunlar aynıdır ben sadece Paw Paw'ı tercih etmek istediğimi söyledim kötülemek yok genel olarak aynılar zaten Paw Paw'ın da içinde et yoktur diğerleri gibi protein tozu...
Bugün 3 tane farklı içerikli Paw Paw sipariş ettim deneyip 15 kg'lık alacağım sonrasında şuan zaten Mito var.

bmcat

BonaCibo, Micho, CatPlus(********), Catty, Forlance, Miss Cat ben bunları kullanıyorum bazı mamaların taneleri büyük olabiliyor yavrular kırmakta zorlanabilir ama genelde sorun olmuyor. Yavru kedi mamaları besin değerleri daha yüksek o açıdan daha iyi olur ama uygun fiyatlı olanlardan tercih edin çok fark etmez.

Goody, PawPaw önermem

Carathras

Felix'in önerdiği site uygunmuş fiyat olarak.