Muhabbet Kuşlarım Yerde Uyuyor

2 adet albino muhabbet kuşum var ikiside 2 aylık bir dişi ve bir erkek sürekli yerde uyuyor tuhaf tuhaf hareletler yapıyolar kafalarını tele sıkıştırıyor yemliğin içine girip oturuyor ama yerde uyuduklarında korkuyorum bi hastalıkları olduğundan bu konuda bilgisi olan varmı acaba

2 CEVAP

Orcuncun

Kuşlarınız iki aylıktan küçük olabilirler sanki yuva istiyor gibiler, ayrıca yavru almayı düşünüyorsanız bu kadar küçük yan yana koymanız da uygun olmaz. Yeme içmelerini ve gün içindeki davranışlarını gözlemleyin normalse zamanla tüneğe alışacaklardır.

Sanırım dediğiniz gibi küçük oldukları için yerde uyumayı tercih ediyolar yuva koydum ama girmediler hiç çok güzel besleniyorlar gayet hareketliler bugün biraz daha tünekte vakit geçirdiler zamanla alışırlar heralde teşekkürler cevabınız için