N&D Yaş Ve Kuru Mama

Ares87

Kedilerime N&D yaş ve kuru mama siparişi verdim haftada 2 gün yaş mama belirli günlerde yumurta ve yoğurt versem ve bıldırcın yumurtası haşlasam sorun olur mu ki

40 CEVAP

Ares87

Yumurtayı çok kişi öneriyor ama hem ben haftada bir kere veriyorum vermesem mi ya kafam karıştı şimdi arada tavuk ciğeri haşlıyorum

Ares87

Kefir denemedim ama yoğurt ve loru çok seviyor evde kendim yaptım yaş mama yüzüne bakmadı diğer sebzeleri denemedim bu yazdığınız salatalık muz ıspanak marulu çiğ mi veriyorsunuz ilk defa duydum da

Ares87

O zaman yumurta vermem bir daha sebzeleri de denerim ama yiyeceğini sanmıyorum teşekkür ederim

Ares87

@Orcuncun maşallah güzel su içiyor sıkıntı yok ama dediğiniz sebzeleri özellikle çiğ vermek pek içime sinmedi sonuçta etçil hayvanlar o yüzden

Ares87

Peki bıldırcın yumurtası versem 15 günde bir sorun olur mu ?

Orcuncun

Gerçekten merak eden, fikir edinmek isteyen varsa özelden yazabilirsiniz, sizin sayenizde biz iş yapıyoruz, ancak hayvanların durumlarını ve yaptıklarınızı gördükçe içim acıyor bu yüzden elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Cansumuezza

Orcuncun sitede yeni galiba :dd

Orcuncun

Veteriner hekimim aktif klinisyen olarak çalışıyorum ve cerrahi doktorası yapıyorum yeterli gelmezse diplomamı ve kayıtlı olduğum üniversitenin öğrenci belgesini de atiyim size. Evde muhabbet kuşu, sultan papağanı, 2 kedi ve köpek besliyorum. Gerçek adım ve fotoğrafım değil ihtiyacı olan herkese de yardım etmeye açığım belki İstanbulda yaşayıp fakülteye gelen varsa tanışmış bile olabiliriz. Ama bu uslupla çabalayan herkesi soğutuyorsunuz. Kendinizi neye kime ispat etmeye çalıştığınızı anlamadım. Ben belki biri okur faydası olur diye yazmaya devam edeceğim bana hiç bi faydası olmasa da siz de kendi kendinizi nerde isterseniz orda tatmin edebilirsiniz.

Orcuncun

Benim kimseye doğrudan söylediğim bir şey yok neden bu kadar üstünüze alındınız anlamadım ? Aynı şeyleri siz de defalarca görseniz siz de söylersiniz başka bi cana da olmasın diye bu kadar komplike bi durum yok :) insanlar düzenli olarak hayvan sahipleniyor ve internet yalan yanlış bilgi dolu malum siz kedilerinizin dişlerini fırçalamaya devam ederken belki biri okur da bi cana faydası dokunur. Sizin de sağlıkla kalsın yavrularınız bence başka bi problem yok :))

Orcuncun

Ya sizin baktığınız kediye niye aciyim ben gördüm mü tanıyor muyum sizi anlamadım :d komik