Arkadaşlar Yardımcı Olursanız Sevinirim. Civcivimin Ayakları Tutmuyor. Protezi Olan Varmı

Protezi nasıl alıyor

14 CEVAP

Civcivim oldü ????????

Gokgokgok

Başınız sağ olsun ????

Anonymus552223

Neden civciv alinir ki zaten.. pazarda kutularsa satiyorlar bu aralar. Cocuklara alip ölene kadar oynamalari için

Bizim annesi vardı ve çocuk yok

Oske22

:(( yapmayın. Hic mi görmediniz o internetteki videolari. Nasıl ordan oraya atip tutuyorlar zarar veriyorlar boyuyorlar onları. Keske dilleri olsa da konuşsalar

Anonymus552223

Ya sizin icin demedim genel konustum basiniz sagolsun. 1 tanecik aliyor insanlar ölecegi kesin birsey ölene kadar oynuyor cocuk hevesini aliyor iste

BalliBadem

Evet civcivlerin hali çok acı hem fabrikada kötü davranıyorlar hemde böyle oyuncak olarak üretim fazlası erkek civcivleri satıyorlar insanların bilinçlenmesi lazım zaten boyalı civcivler en acınası haldekiler ya yumurtayken boya enjekte ediyorlar yada sonradan boyaya batırıyorlar zavallılarda 1-2 güne ölüyor
İnsanımız çocuklara hayvan sevgisi aşılamak yerine hayvanları mal/oyuncak/eğlence malzemesi olarak genç beyinlere aşılıyorlar sonra durum belli
Sizin civcivinizin durumu farklıymış üstünüze alınmayın ve başınız sağolsun bende kedinin ağzından aldığım yavru serçe öldüğünde uzun süre ağlamıştım ):

ZehraBulutt

Ayakları tutmuyor derken yamuk olmasından mı bahsediyorsunuz, eğer öyleyse lastikle bağlıyorlar düzeliyor. Youtube'da videolar var bakıp yapabilirsiniz siz de.

Ayağına basam yor otmeyi kesti

ZehraBulutt

Ayağına baktınız mı bir şey battı belki de.

ZehraBulutt

Tek ayağına mı basamıyor?

Keşke hiç bir canlı ozgürlüğünden alınmasa????

Ebra_erdem

çok üzüldüm benimde çok eskiden ördegimin bacakları tuymuyodu sonrada vefat etti en iyisi asla almamak hatta gördüğümüz yerde jandarmaya haber vermek hayvanları küçücük şeylerin içine tıkıyolar sonrada çocuklar heves edip aileler alıyor ve en geç 5,6 ay yaşadıktan sonra vefat ediyolar :(