Kedi Maması

Erogluekiin

Merhabalar benim 2 kedim var. Maddi olarak çok iyi durumda değilim 14 yaşındayım ve bugüne kadar kedilerime kendi imkânlarım ile baktım okul harçlıkları vs. İlk başta felicia veriyordim Petshopdan alıp o zaman kilosunu 20 tl ye veriyordu ama mantar nedeniyle veteriner değiştirmemi söyledi. Mystic aldım ama dışkı kokusu ile baş edemedim...(ailem sorun çıkardı, pelet kum kullanıyorum koku zero) şu an bonocibo kullanıyorum memnunum. Ama her gece düşünmekten yoruldum kedilerime en iyi şekilde bakmak zorundayım. Golosi 20 kg 300 civarı gördüm. Bana yaklaşık 5 ay yetecek bir mama bunu kullanabilir miyim yoksa parama yazık mı olur içeriği değer mi bu paraya? Duyduğuma göre taurin oranı düşükmüş onun için ne yapabilirim gimcatin taurin vardı sanırım. Eğer golosi kullanabilirsem rotasyon için başka neler önerebilirsiniz 15 kg 250 tl yi geçmesin lütfen

33 CEVAP

LadyAndCat

BU MAMALARIN KISIR OLMAYAN ÇEŞİTLERİ DE MEVCUT FİYAT OLARAK SİZE FİKİR VERMESİ İÇİN PAYLAŞTIM...

Erogluekiin

Teşekkür ederim cevaplarınız için

minky

Öncelikle catchow,friskies,whiskas berbat.ilk içerik tahıl.asla vermeyin.pronovanın vitamin eklemeli aşırı kötü.BonaCibo ile devam et bence ek besin veip