Cifltesmeden Hamile Kalir Mi

Oske22

Kedim 9 aylik hic cifltesmedi az once vet aradi kediyi acinca hamile olduğunu görmüş ama cifltesmedi hic dışarı bile çıkmadı. Bu mümkün mü ya??

43 CEVAP

ZehraBulutt

Kedinizin fotoğrafları arasına yükleyin böyle çok yakınlaştırılmıyor ama o kadar fazla etinin görünmesi anormal.

ZehraBulutt

Hayır bu kişiye kesinlikle tekrar götürmeyin, işinin ehli birine götürün, bu da gitsin kasap falan olsun, sinir oldum vallahi, rahimle bağırsağı karıştırmak nedir ya, kedi anotomisinin a'sını bilmiyor bu. Lütfen iyi bir veterinerde gerçek durum ortaya çıkınca bu şahsı şikayet edin. Anlamadığı hayvana bakmasın bir daha.

ZehraBulutt

Yeri normal de niye eti görünüyo kırmızı kırmızı sanki tıraşı usturayla yapmış. Uzaktan çektiğiniz için kesiyi çok göremiyorum ama küçük bir kesi olması lazım 2-3 cm'lik.

Oske22

1 tane ultrason olan yer var orasi da iyi midir değil midir bilmiyorum. veterinerin arkadaşı ordaymis bizi oraya yönlendirdi. Hamile değilse zaten sikayet etmek istiyorum nereye sikayet edebilirim

Oske22

Batikonmus o öyle dedi ama artik güvenemiyorum uyansın agri kesicisini yapsin hemen alip eve getiricem. Bebeğim benim ya :(( Zaten yorumlara bakarak gittim hemde yakin bize yorumlar guzeldi gayet ama belki yorumlara kanmamak

Oske22

Daha hala hamile olduğunu iddia ediyor. Cok sinirliyim suan gerçekten. Ciftlesmeden hamile kalabiliyorsa bu bir mucizedir yani meryem ana mi bu kedi ya

ZehraBulutt

İlinizdeki veteriner hekimler odasına ve Türk Veteriner Hekimler Birliği'ne şikayet edebilirsiniz.

Oske22

Teşekkür ederim

Anonymus552223

Iyice iyilessin de bakarsiniz.

Anonymus552223

Simdi fotoya baktim. Kac kedi kisirlastirdik hic ordan acmadilar. Karnindan kesiyolar.

Oske22

Simdi kapattılar uyanmasını bekliyorlar. Bebeklerin doğmasını Bekleyecekmisiz. Aklim almiyor ya cildircam nasıl oluyor.

Oske22

Yok imkansiz yani.

Oske22

Şaka gibi ya. Bebeklerin ölme ihtimali de varmis.

Oske22

Hayir imkansız. Veterinerde hep yanindaydim.evden de kaçmadı 3 kattq oturuyoruz imkansız. Veteriner cifltesmeden oluyormus dedi. Simdi geri kapatmak zorunda kaldılar iyilesince ultrasona goturcez. Orda ultrason yokmuş. Rahmini de bulamamis kedinin zaten.bu nasıl is anlamadım. Baska veterinere goturcem.

Oske22

Ben veterinerin hata yaptığını düşünüyorum yani imkansız hamile olması. Baska veterinere goturucem kesinlikle. Embriyo var 4 tane diyo ya resmen.