Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

Cifltesmeden Hamile Kalir Mi

Oske22
Oske22

14228 Puan

Kedim 9 aylik hic cifltesmedi az once vet aradi kediyi acinca hamile olduğunu görmüş ama cifltesmedi hic dışarı bile çıkmadı. Bu mümkün mü ya??


43 CEVAP

ZehraBulutt
ZehraBulutt

123535

Veterineriniz veteriner değil. İneklere bakan vete mi götürdünüz naptınız? Ben size nolduğunu söyleyeyim. Bu kişi kedi kısırlaştırmayı bilmiyor, ama parayı kaçırmamak için de ameliyatı yapmayı kabul etti. Sonra da böyle bir yalan uydurdu. Daha rahmi bulamamış, 4 yavru olduğunu nasıl anlamış acaba içine mi doğmuş. Şu söylediği laf zaten ne mal olduğunu belli ediyor, çiftleşmeden kedi nasıl hamile kalsın meryem ana mı bu.


Bu veteriner olduğu bile belirsiz şahsı mutlaka şikayet edin. Hayvanı boşu boşuna kesmiş, yaptığı kesiyi de çok merak ediyorum doğrusu, boydan boya yarmamıştır inşallah karnını. Ve lütfen ama lütfen kedinizi emanet edeceğiniz vetleri öncesinde iyi araştırın. Nerden mezun, kaç yıllık tecrübesi var, nasıl yorumlar almış bunlara bakın önce.


ZehraBulutt
ZehraBulutt

123535

Sadece pet hayvanlarına bakan bir veterinere götürün, yazık günah, üzüldüm kediciğe.


iidyl
iidyl

114302

çok tuhaf bir durum şok oldum valla.. hiç bilmiyorum ben ilk defa duydum :/ son cevaplananlarda çıksın etkileşim olsun diye cevaplıyorum umarım cevaplanır :))


iidyl
iidyl

114302

gece falan pencereden kaçmıştır belki? eviniz kaçıncı kat? yani normal değil bu durum çiftleşmeden hamile kalması imkansız.


Sedanurdrl
Sedanurdrl

10536

tabikide kediler çiftleşmeden hamile kalamaz her canlı gibi mutlak belki siz evde yokken kaçmış geri gelmiştir yada eve başka kedi geldimi. Biraz ayrıntıları düşünün yada daha önce veterinerde kaldımı belki onlar fark etmeden bir kediyle çiftleşmiştir çok ihtimal var muhtemelen siz fark edemediniz.


Sedanurdrl
Sedanurdrl

10536

o zaman sizin kediniz çift cinsiyetli ne diyebilirim ki teknik olarak imkansız bu yani çift eşeyli olsa dahi çoğunlukla yumurtalık ve sperm farklı zamanlarda üretilir ve döllenme olmaz bu yüzden başka canlıya ihtiyaç duyulur. Yani kedinizin kendisini döllemesi çok çok çok düşük bir ihtimal ama iki eşeyli olması imkansız değil. İnsanlarda da çift cinsiyetli var ama kendini dölleyemiyorlar.


epiglottis
epiglottis

142732

Ya inanmiyorim keske basta anlasaymis. Bizim kara kediyi de vete kisirlastirmak icin goturdugumde karnina bastirinca anlamisti hamile oldugunu hic kestirmemisti. Cok kotu olmus hayvanciga. Insallah saglikla dogurur. Ciftlesmeden hamile kalmaz da vet nasil gormus bebekleri o zaman rahmini bulamadiysa


epiglottis
epiglottis

142732

Suan hamilemiymis degilmiymis yani? E kisirlastirilmamis da oldu bosuna narkoz yedi yani hayvan


epiglottis
epiglottis

142732

Valla bizimkiler 20 gunluk alandi veteriner dokundu karnina bastirdi 4 tane yavru var dedi. Harbiden de 4 yavru varmis


BalliBadem
BalliBadem

121963

Badem ide yandan kestiler öylesi daha sağlıklı ama bu farklı geldi gözüme en iyisi hemen başka bi vete götürün


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 453 Görüntüleme
  • 43 Cevap
  • 1 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 24544 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR