Cifltesmeden Hamile Kalir Mi

Oske22

Kedim 9 aylik hic cifltesmedi az once vet aradi kediyi acinca hamile olduğunu görmüş ama cifltesmedi hic dışarı bile çıkmadı. Bu mümkün mü ya??

43 CEVAP

Oske22

Rahmini bulamamie ki hayvanın daha.

Oske22

Bilemiyorum 4 tane falan embriyo varmış. Bir dahada götürmem zaten oraya. Hamileyse de eger gereckten bir mucize olur çünkü hic ciftlesmedi. Kist falan olabilir mi acaba

Oske22

Evet kesin olarak ultrasona gidince belli olcak artık. kist de niye olsun daha hiç kızgınlık geçirmedi. Aklim almıyor yani

Oske22

Veteriner dah önce cok kısırlaştırma yaptım ama ilk kez böyle birşeyle karşılaştım diyor. Rahmi şişmiş icinde 4 tane falan embriyo varmış. Biz hiç ciftlesmedi diyince kendinden şüphe etti acaba bagirsagini falan mi seyaptim diyo birde. Rahmini bulamamis ilk başta sonra bulunca da dolu olduğunu görmüş. Yani aklim almıyor. Bagirsakla rahmi karıştırabilir mi ve nasıl rahmi bulamıyor.

Oske22

Evet hem büyükbaş hayvanlara hem de kedi köpeğe bakıyor. Durun profil fotoğrafı yapiyim ordan bakın bir. bana kestiği yer tuhaf geldi biraz

Oske22

Fotoğrafa bakar misiniz

Oske22

Sey dedi bir de eger bebek yoksa başka birseydir kontrol altinda tutcaz bir hafta bebek değilse aliriz onu dedi. Ama kanaması falan olmuş. Ben daha önce 1 kısırlaştırma izledim hic kanama yoktu ya.

Oske22

Yeri normal yani değil mi

Oske22

İnşallah dediğiniz gibi para icin falan yapmıyordu. ama ben sanmıyorum cok iyi bir adamdi. Durumumuz olmadığı zaman para almazdi yani guvenmistik.simdi hocalarına falan soruyor bakalım ne olacak

Oske22

Aynen öyle oldu. Hamile mi değil ni bilmiyoruz ultrasona gidince anlaşılacak artık.

Oske22

Veteriner nasil anlamaz onu da anlamadim

Oske22

Bence yavru değil imkansiz çünkü. Ama kist gibi bir şeyler olabilir. Bir de bağırsakla karıştırmış olabileceğini de söyledi. Bu şekilde de ameliyat yapamayacağını söyledi çok riskli oluyormuş. Maalesef geri dikti kediyi simdi uyuyor. 2. Ameliyatı kaldıramaz mi kedim?

Oske22

Hem karindan hem de yandan yapılabiliyormus ama bana da yeri biraz yukarıda geldi sanki sırtında gibi.