Kedim Çok Hasta.

ndlce

kedim karma aşı olduktan sonra çok hastalandı aşıyı erken yaptırmışsınız diyenler var sanırım aşı ağır geldi dün akşam veterinerde kaldı serum takıldı midesi için iğne yapıldı hala çok halsiz kan tahlili yapılacak ölecek mi lütfen dua edin ve cevap verin:(

34 CEVAP

Asliszgn

Benim kedime 2 aylık yapıldı burada kilo önemli 1 kilo ve üzerine karma aşı yapılabilir benimki ilk karma aşıda 980 gram civarıydı be sadece normal aşı halsizliği olmuştu bir gün

Anonymus552223

Cinsi ne kedinizin? Atlatabilecek mi

ndlce

gençlik hastalığı varmış ölme riski yüksek:(

ndlce

aynı hastalık annesinde de varmış aşı ön plana çıkarmış dediler

Zukoo

Kediciğin durumu nedir acaba :(

ndlce

melek oldu????

nilayy24

Çok üzüldüm başınız sağolsun :(

gatinha

Arkadaşımın kedisinin başına da aynı durum gelmişti. Sizi üzmek istemem ama tavsiyem veteriner değiştirmeniz. Arkadaşım aynı durumdaki kedisini 3 günlük bir tedavi için kliniğe bıraktı serum, ilaç vs veridi fakat kedide hiçbir ilerleme olmaksızın durumu çok kötüleşti. Hemen alıp başka iyi bir veterinere götürdük kendisi veterinerin hatalı tedavi uyguladığını ve vakit kaybettiğini elinden geleceğini yapacağını söyledi ama kurtaramadık. Size tavsiyem gelişmiş bir kliniğe geç kalmadan götürmeniz.

Cansumuezza

Emeği geçen vetin.. sizde hala iyiydi diyorsunuz neyse daha fazla birşey yazmaya gerek yok minicik hayvana aşıydi bilmem neydi derken ölmüş zaten.

Anonymus552223

Son zamanlarda duydugum en üzucu ve talihsiz olaylardan biri basiniz sagolsun

Anonymus552223

Benim basima gelmedi ama burda gordum yine. Cok kucuk de degilmis ama.. aşi markasi degiskenlik gosterir mi acaba

Oske22

Benimki de 2 aylıkken ilk yaptığı asi karmaydi. Sonra parazitleri yaptı. Bizde sorun olmamıştı

ndlce

bağışıklığı düşük sanırım çok korkuyorum umarım iyileşir hemen

Oske22

İyileşir korkmayın. Başka veteriner araştırın siz de istiyorsanız bu arada. nedir bu veterinerlerden çektiğimiz ya. sıkıldım gerçekten.