Kedim Çok Hasta.

ndlce

kedim karma aşı olduktan sonra çok hastalandı aşıyı erken yaptırmışsınız diyenler var sanırım aşı ağır geldi dün akşam veterinerde kaldı serum takıldı midesi için iğne yapıldı hala çok halsiz kan tahlili yapılacak ölecek mi lütfen dua edin ve cevap verin:(

34 CEVAP

Zeke

Nehir hanım gençlik hastalığı olduğuna emin misiniz :/
Ben veterinerin hatasından dolayı suçu hastalığa attığını düşünüyorum...
2 aylık kediye tek doz karma aşı mı yaptı ??
Lütfen bunun cevabını öğrenin. Eğer böyleyse şikayet edin.....
Ne salak insanlar veteriner oluyor ya çıldırıcam

Zeke

Nehir hanım sizi kandırıyor bence o veteriner bozuntusu.
%100 eminim hatta kandırdığına.
Bir halt yemiş ve öleceğini anlayıp hastalık uydurmuş kafasına göre.....

ndlce

iki tane veterinere götürdük çözüm bulunamadı maalesef iyiydi veterinerimiz

ndlce

annesi de hastaymış şu anda veterinerde iyi bakıldı aslında karma aşı ön plana çıkarmış 3 aylıktı nerdeyse zaten zamanıydı aşısının yani. iki veterinere götürdük olmadı dayanamadı miniğimiz.