Kedim Balkondan Düştü Hiç Birsey Yemiyor

MilamMm

Kedim 3 gün önce balkondan düştü veterinerimize götürdük birseyi olmadığını söyledi ama hiç birsey yemiyor elimle zorla yediriyorum bir iki kuru mama oda ???? hareketleri eskiye göre çok az ne yapmalıyım ????

21 CEVAP

Anonymus552223

Neye gore birsey yok dedi ki? Belliki var iste. Balkonunuza guvenlik onlemi alin lutfen tekrar dusebilir. Ve kisir degilse kisirlastirin. Ciftlesmek icin kaciyorlar. Düsme olmayabilir isteyerek de atlamis olabilir. Ve eger kisir degilse bir yolunu bulup yine atlar

bademthecatt

Röntgen çekip iç organlarına bakıldı mı iç kanaması var mı yok mu biyo kimya kan testi yapıldı mi darbeden dolayı akciğeri dolabilir bunun için idrar söktürücü yaptı mı? Bence başka bir hekime götürün

gozdeyilmaz

Veteriner nasıl bi muayene yaptı acaba?

bademthecatt

Acilen başka bir hekime götürün zaman geçmiş ama iç kanama riski olabilir halsiz olması ve bişey yememesi bir sorun olduğunun işareti

Kontesiim

Yine bir düşme vakası daha lütfen artık gerekli önlemleri alın bu evlatların canları bize emanet ona göre davranalim!! Bu arada acilen başka hekime götürün elle muayenede bu tür vakalarda birşey anlaşilmaz çok geç olmadan iyi bir hekime basvurun umarim iyileşir

MilamMm

İnanın bende balkondan düştü yazanlara o kadar tepki veriyordum ki ama bir an da oluyor 3 gündür uyku uyuyamıyorum öle bir vicdan azabı ki sesi çıkmıyor bisey söyleyemiyor evet çok ama çok dikkat etmeliymişiz hemde çok

Anonymus552223

3 gun once oldugu icin ic kanama riski bitmis olabilir. Ilk 48 saatte olum gerceklesiyormus ic kanama olsa ama emin degilim

AydannD

Benim kedim de 2 hafta önce düşmüştü bir anlık dalgınlığıma geliverdi ve kendimi çok suçlamıştım yalnı alçaktan düştüğü için çok şükür bir sorun yaşanmamıştı bizde ufak tefek sıyrıklar dışında ama veterinerde gözlem altında tutulmalı 72 saat boyunca. Veterineriniz nasıl bir muayene yaptı ve bir şeyi olmadığına nasıl hemen karar verdi. Veterinerim kusma baş dönmesi ve idrarda kan gibi durumlarda iç kanama riski olabileceğini söyledi. Acilen başka bir hekime gitmelisiniz bence

Melis2

Kediniz iç kanama geçirebilir aynı şey arkadaşımın başına geldi birşey yok dediler sonra iç kanamadan kaybettiler maalesef bence başka veterinere danışın

MilamMm

Kusuyor onu yazmamışım

MilamMm

Hiç biryeri açık bırakmıyorum suan hep peşindeyim elimle ağzına mama veriyorum onu zor yiyor dediklerinizin hiç birini yapmadılar sadece muane etti o kadar ????

MilamMm

Dediğiniz gibi bencede bir şeyi var ondan korkuyorum hiç ilaç falanda vermedi vermesi gerekir miydi en azından ağrı oluşmaması açısından

Anonymus552223

Stres ve korkudan da yemiyor olabilir

bademthecatt

İlk üç gün risk oluyor ama yinede götürmekte bir fayda var hiçbişeye bakılmamış akciğer darbe almış olabilir elle muayene etmekle hiçbişey anlaşılmaz

AydannD

Bizde de ilaç verme gibi bi durum olmadı ancak alçaktan düşme olduğu içindi siz kaçıncı kattasınız acaba?