Muhabbet Kuşuna Acil Bursa Veteriner

sultanuzun

kuşumun poposunda büyük bir şişlik var bursada muhabbet kuşuna bakan veteriner var mı?

11 CEVAP

sultanuzun

o yüzden veteriner arıyorum ya sanki ben bilmiyorum hayvanın hasta olduğunu

Oske22

Dişi mi kuş

sultanuzun

erkek

Kabiz olabilir tumor olabilir yedigi birseyden zehirlenmiş olabilir bircok ihtimal var kesinlikle internette arastirin bolca.

sultanuzun

ama bursada veterinerlerin çoğu kedi köpek bakıyor bulamıyoruz kuşa bakan

Oske22

Bulmak cok zor. Bende zamanında aradım ama bulamadım maalesef öldü. Ben Bursa'da yaşamadığım icim bilmiyorum ama bulabileceğinizi sanmıyorum az önce baktım internetten yok galiba.

Oske22

Bir de erkek olduğuna eminsiniz değil mi?

bademthecatt

Ben Bursada yaşıyorum Armilla veteriner bakıyor olabilir isterseniz arayıp sorun kükürtlü şubesi

bademthecatt

Emin değilim ama sorarsınız

Kerevit

Alya veterinerliğe sorar mısınız?büyük bir yer belki bakıyordur

miraytas

Sorulara bakarken yeni gördüm. Sinan sağlam veteriner kent meydanına çok yakın oraya gidebilirsiniz. Aşırı ilgililer. Hem kedim hem kuşum için gittim çok sıcak kanlı davranıyorlar aynı zamanda bursadaki herkese tavsiyemdir