İshal

derdaelmc

kuşum ishal olmuş ama hâlâ çok enerjik hasta gibi değil sadece ishal ne yapmalıyım

6 CEVAP

Oske22

Marul falan verdiyseniz olabilir. Muhabbet kuşları cok hassastir. Cereyanda kalmistir ondan olabilir. Bir suru sey var yani. Sadece yem yesin ve cereyanda kalmasın şimdilik.

Oske22

Başka bir şey ise ve de geçmiyorsa ishal ilaçları vs var ondan alip kullanın.

Oske22

Çok az verirseniz olmaz.

Oske22

Ekmek falan yiyorsa ondan da verebilirsiniz.

derdaelmc

telekkürker.

derdaelmc

sultan papağanı kuşum ama marul vermedim bi anda oldu internette papates haşlayıp verin diyodu bir zararu olur mu