Kedim Narkozdan Ne Zaman Uyanır

melb

Merhaba, bugün kedim kısırlaştırma ameliyatı oldu az önce eve geldi ama hala narkoz etkisinde baygın gözleri açık ve nefes alıp veriyor ama bir hareket yok ne zaman sürer ayılması bir de kısırlaştırma sonrası bakımı nasıl olmalı? Bunları bizzat yaşamış birinden yardım almak istiyorum.

32 CEVAP

izgen

Ceydanurcgrkn

Benim vefat eden kedim badem traş ettirdikten sonra hatırladığım kadarıyla 8 saatte uyanmıştı bu süre uzarsa ve solunumu da bir sorun fark ederseniz veterinerinize danışın hatta şimdide danışabilirsiniz

Merhaba
Kedim tekir ve bugün barınakta kısırlaştırma ameliyati oldu. 2.5 saat oldu hala kıpırdamıyor nefes alıyor ama gözler ve ağız açık çok korkuyorum ne zaman uyanır