Royal Canin Kampanyası

Kerevit

Alışveriş yapan var mı. Hediyeli şeylere bayılırım alsam mı acaba yaa. Benim gibi Aslında başka mama kullanıp dayanamayıp alan oldu mu?

9 CEVAP

Anonymus552223

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/34268-royal-canin-almayin
Royal canin bos zamanlarinda ayı parçalatıyomus diye duydum

Kerevit

Ay inanamıyorum kalsın hediyesi batsın ya. Her şeye inanmam ama ateş Olmayan yerden duman çıkmaz diyenlerdenimdir. Çok teşekkür ederim

alabalik32

Ilk royal canin kitten almistim iğrenç bir kokusu var. Odayi kokutuyordu. Bitmek üzere.Bir daha almam.Bugün proplan kitten a başlıycam.

Anonymus552223

Yani ben de inanmak istemiyorum ama birkac yerde gordum bunu keske dogru olmasa

Oske22

Proplanin da hayvam deneyi yaptığı iddia ediliyor. Ikin ucu kakali degnek diyelim :D

alabalik32

Hangisi iyi diye çok araştırdım. ND Royal Canin ve Proplan markasını duydum hep. Çok satılan markalar genelde kötülenir :)) Kullanarak öğrenicez.

Kerevit

Alan olursa hediyeleri paylaşsın lütfen:)

Oske22

Bende ortak olmak istemem bu vahşete almam o yüzden

Kerevit

Yeni matisse aldım. Hiç royal almayı düşünmemiştim hesiye insanı cezbediyor. Ama bilmiyordum bunları vazgeçtim o yüzden