Acil Bir Konu

minky

Bir kumru 1.kata yumurta bırakmış 2 tane.Demirlikli.Saksının içinde yumurtalar.Son birkaç gündür yağmur yağıyordu ve bende ıslanmamasj için üzerine şemsiye koydum ve artık o konuda sıkıntı yok.Fakat bir konu var ki bence hayati.Kediler oraya zıplayıp yavruları yada anneyi yer mi.Besleme yağtıpım yer tamda orası.Sşzce şemsiyeyi kaldırıp yumurtaları başka yere taşımasını mı sağlamam gerekiyor?Yoksa kumrunun bir bildiği var mı?

1 CEVAP

ZehraBulutt

Şemsiyeyi alsanız da taşıyacağını sanmam. Kumrular yavru bakımında biraz beceriksiz kuşlar. Bizim de balkonumuza yuva yaparlar senelerdir, birçok yavruyu telef ettiklerine şahit oldum.