Ünüversite

Esma12345678

merhaba ben kocaelide oturuyorum ve veteriner olmak istiyorum aramızda veteriner olan varsa veterinerlik ünüversitesi yada bölümü varsa hangi şehirde olduğunu ve bana biraz tavsiye verebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

Cansumuezza

Üniversite.

Anonymus552223

Ben tüm cumleyi yazim ve imla kurallarina uygun sekilde tekrar yazmak istiyorum ama neyse ki guzel turkce forumunda degiliz. Ama sayisal da olsan turkceden net cikarman gerekiyor. Tekirdaga gel seneye sinif arkadasi olalim burasi guzel.