Yuvalık Nasıl Olmalı?

Samirakpulat

Muhabbet kuşu yuvaligina ne konulmali ?Bir de yeni yuvalık aldım, daha büyük.Kuşum strese girer mi?Ve evet tabii ki bir sorum daha var ????Yuvaliğa bu kumdan koyayim mi yoksa yanlis mi aldim?Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Gulsahka

bizim yuvalık ahşap olduğu için şimdilik bir şey koymadım ama sizin plastik ve derinliği varsa koyabilirsiniz. ama daha önce kullanmadım tabi yutar mı bilmiyorum. kuşçulara da sorarsanız iyi olur.

Samirakpulat

Siz normal kum ya da talasta mi koymadiniz bu arada teşekkürler