Kuşumun Cinsiyeti Ve Irkı [Türü] Nedir?

TalhaP

Kuşumu alırken pet shop bana erkek 4 haftalık Jumbo demişti sizce doğru mu dur Şimdiden teşekkürler

8 CEVAP

TalhaP

@LadyAndCat @dumaniskonunsahibi @Oske22 @ZehraBulutt Çok teşekkür ederim yorumlarınız için

ZehraBulutt

Cinsiyeti erkek, jumbo mudur bilmiyorum ama iri duruyor.

Oske22

Ben mavi görüyorum arkadaşlar :D belirgin bir fotoğrafi olsa daha iyiydi.burda takılmaktan gözlerim de gitti

Oske22

Jumbo da. Bana da dişi gibi geldi. Erkeklerin pembemsi oluyor büyüyünce mavilesiyor

Pembeli bu da zaten hatta mor. Bana da erkek gibi geldi @zehrabulutt gibi.

LadyAndCat

MAVİ , MAVİ O !!
Erkek bu maviş oğlan :))

Siyammm

Dişi yavru olduğu için jumbomu anlayamadım. 1-2 aya anlarsın kesin kafa tüyleri kabarır . Adam dolandıtmadïysa kafadan atmamïştır kuşlar yaş ve türüne göre ayrı kafeslerde duruyor çunku

TalhaP

@Siyammm Yok hayır dolandırma yok zaten tanıyoruz ama bir sizlere de soruyum demiştim cins de ilk erkek denildi beyazlık olduğu için yazdım teşekkür ederim