Bağcılar Bulunan Kedi

Feronia

(BANA İLETİLMİŞTİR)
Bağcılar/Yıldıztepe Mahallesi, Ulucami'nin yanındaki mezarlıkta (Çeyinkaya'nın karşısı) yeşil tasmalı sarı/beyaz tüylü tekir erkek bir kedi görülmüş.
Paylaşırsanız sevinirim.

5 CEVAP

Ayselgns

Ah şu sokağa çıkarılan kedilerin tasmalarında , neden tel no olmaz ?

sekerfare21

Cok uzuluyorum kaybolon kedi ilanlarina :( bulunur umarim sahibi, onlar da cok uzuluyordur su an.

Minimesi

Ben facebookta paylaştım

Feronia

Güncel

Feronia

Sokağa çıkarılmasa bile ev adresi, mail, telefon numarası gibi bilgiler (en azından biri) kedilerde de köpeklerde de olmalı. Minicik bir kimlik tüpü yetiyor.