Serçe Uçamıyor

Geçen gün yolda ters dönmüş bir serçe gördüm çok halsizdi aldım eve getirdim mama hazırladım verdim şu an acayip iyi ama ücamıyor bi katona koydum kartona vuruyor çıkmak istiyor kutudan çıkartıyorum yatağın altı gibi küçük yerlere giriyor dar girincede ters dönebiliyor yine ve ters dönünce geri kalkamıyor anlamadım kanadında görünürde hiç bişey yok yavru da değil bu zamana kadar dışarda büyümüş napmalıyım sizce yakın bi veteriner de yok

3 CEVAP

Ozge00

Elinize alabiliyor musunuz?

Tabiki alabiliyorum ama salınca çok hızlı koşuyor bi köşeye sıkıştırmam gerekiyor almak için çokta sağlıklı ama anlamadım uçmuyor 50 cm i geçmiyor uçması