Petshopu Nereye Şikayet Etmeliyim

yarengur05

Dün yaşadığım yer yerde çok fazla yağmur yağdı. Yağmur yağdıktan sonra dışarı çıktım. Tavşanlar yağmurda ıslanmış, ıslak kolinin içinde tutulmaya devam ediyordu. Hepsi titriyordu. Nereye şikayet etmeliyim?

3 CEVAP

yusufsaygin2

5199 sayılı yasa ile petshop şikayetleri İl Çevre veya İl Tarım Müdürlüğüne yapılır.

bulentbey

Bu daha görünen kısmı. Daha kim bilir kaç hayvan eziyet görüyordur bu petshoplarda

pillikontes

yazık yaa vicdansızlar hayvan ticareti yapıp birde eziyet ediyolar resmen.. Konu ile ilgili bilgim yok . Altta kalmasın diye görülsün diye cevap yazıyorum . İnşallah bilen birileri yazar :/