Kuşum Hasta:( Acil

ndlce

kuşumun tüyleri kabarık halsiz sürekli uyuyor sanırım ishal olmuş ne yapsam iyi gelir ölecek mi

3 CEVAP

Ozge00

Muhabbetin kuşu mu?

Kedimiriltisi

Eyvah ishal çok kötü, benim yavrum da ishalden vefat etmişti.. Veteriner size bir sıvı verecek suya karıştırıp onu içirmeniz gerekiyor

Bugünlerde benim kuşumda da aynı belirtiler var.Ben bebek aspirini verdim, kaldığı odayı sıcak tutmaya çalişıyorum.Yakınımda veteriner olamdiğından bu sitedeki ilaçlardan temin edip kullanmayı düşünüyorum umarım kuşlarımız iyileşir