Pro Plan Mı Hills Markası Mı ?

erenduman

9 aylık scootish kedim için hangi marka tercih edeyim

35 CEVAP

Ayselgns

Hills tuna balıklı kullanıyorum. Ama veterineriniz ile birlikte karar vermeniz daha doğru olmaz mı? Kedinizi tanıyor sonuçta.

erenduman

ben daha çok kullanıcı yorumlarını merak ediyorum.

freepixel

@Ayselgns, maalesef her veteriner olaya sağlıklı yaklaşmıyor. Hangi mamanın bayisi ise ona yöneltmeye çalışan onlarca veteriner var. Duyuyoruz, görüyoruz. Çiğ beslenmeyi "zehirlemek" olarak gören veterinerler tanıdım.

Kaldı ki yavrularımızı (sağlık sorunu yoksa) veterinerden daha iyi tanımak zorundayız. Nacizane..

Simbat

Fitmin Purity mamasının içerisinde domuz türevleri olabiliyor. Sizin için en iyi seçim ND olacaktır.

mervegck06

iki markayı da önermem bence imkanınız varsa acana yada orijen öneririm
yok bütçem elvermez diyorsanız ND yada fitmin.
nd yi ************* gibi sitelerde uygun fiyata bulabilirsiniz.