Evcil Hayvan Mamalarındaki %18'Lik Vergi Payının Kaldırılması Talebi

THESUN

HAYVAN MAMALARINDA %18 LİK VERGİYİ ŞİDDETLE KINIYORUM. BU VERGİNİN KALKMASI İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARIN BİR AN ÖNCE BÜYÜK BÜYÜK FEDERASYONLARCA GERÇEKLEŞTİRİLMESİNİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

BU SİTEDE BULUNAN ARKADAŞLAR İÇİNDE DE BU DÜŞÜNCEDE OLAN EMİNİM ÇOK ARKADAŞ VARDIR. BUNUN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN EMİNİM ONLARDAN DA HAREKETE GEÇECEK ÇOK ARKADAŞ ÇIKACAKTIR.

SEVGİLER.

1 CEVAP

gokceyigit

inşallah