Yardım

firat1

Arkadaşlar sabah saat beşten beri böyle. Sabah çok bağırıyordu garip ses çıkarıyordu şimdi de o sesi çıkarıyor ama sessizce. Ne yapmalıyım sizce. Yaşama şansı var mıdır

9 CEVAP

yusufsaygin2

Acil bir şekilde veteriner hekime götürmeniz iyi olur.

yusufsaygin2

Başınız sağolsun..

Ozge00

Ölmek üzere. En yakin veterinere götürün. Sanmıyorum ama umarım yaşar :(

firat1

Maalesef kuşum kurtulamadı, teşekkürler önerileriniz için.

Kedimiriltisi

Benim papağanımda bir günde ishal olup ölmüştü, üç gün ağladık.. Kuş cinsi çok narin maalesef başınız sağolsun

firat1

Sağ olun sizin de başınız sağolsun. Evet gerçekten çok narinler, benim kuşumun da hiçbir şeyi yoktu gayet sağlıklıydı birdenbire hastalandı. Biz de şuan eşine üzülüyoruz yalnız kaldı, bilmiyorum gerçekten sevdiğin bir canı kaybetmek zor. Ocak ayında da kedimi kaybettim onun acısı dinmeden bir başka acıyı taşımak gerçekten zor oluyor. Keşke bu kadar duygusal olmasak ama insan kendini de değiştiremiyor işte.

Linsenpai

Başınız sağolsun...

firat1

Siz de sağolun

firat1

Teşekkürler, sağ olun.