Kedimin Sütünün Birikmemesi İçin

SBKart2207

Yavruları 65 günlük oldu. İki memesinde süt var zaten hiç bütün memeleri sütle dolmadı. Yavrular gidecek memelerin sütle dolmamasi, dolu kalmamasi için ne yapayim.

8 CEVAP

SBKart2207

Yavrular gidecek bu arada

Anonymus552223

Hayirli olsun bulabildiniz mi duzgun birini? Yavrular bayagi buyuk oldugu icin umarim sut birikmesi yapmaz. Sutu zaten azaldiysa bir kac gune sislik iniyor. Bir de hemen kisirlastirin bence. Hem yavrularini aramaz o halde. Gerci kisirlastirinca da sut geliyor emerlerse ama emen olmayinca azalip biter diye dusunuyorum

bbeyzvv

bizimkinin memeleri yavrular 2,5 aylık olunca kendiliğinden indi evde tek yavru kaldı hala boş memeleri emmeye çalışıyodu şu an sargıda deliriyo emmek için fğwğfmdşfmf

Anonymus552223

Ha bi de zeytinyagiyla masaj yapmak ise yariyor ama ileri seviyelerde aşiri siserse ise yaramaz.

SBKart2207

Bakalım birisi istiyor ikisini bugün görecek isinirsa alacakmis. Tam cümlenin sonuna büyük ihtimalle alır diyordum ki ailesi iki kedi için kararsız kalmış ve susami alabilirim diye mesaj attı :(

SBKart2207

Çok sismez herhalde veterinere de soracağım zaten. Eğer taksit yapıyorsa hemen kisirlastiririm . Of bu gidişle ayrılacak kediler. Bir de hep boğuşuyorlar ama bence oyun oynuyorlar

Anonymus552223

Ikisi de duzgun yere gidecekse ayrilmalarinda sorun yok alisirlar

SBKart2207

Aynen cekuya yuva arıyorum. Susami isteyen kişi cam önlemlerini düzgünce almaz ise susama da yuva arayacağım mecburen