Bıktım Vallahi

GamzeUmucu

Geçende yazmıştım sorunu buraya okuyanlar biliyordur gerçekten bıktım ekledigim resimdede gördüğünüz sopayla bugün sarılı beyazlı olan kedinin gözünün yanı parçalanmış fırlattığı sopa sayesinde artık camda bekler oldum sabahtan gece yatana kadar mutfakta cam açık şekilde bekliyorum bu hayvanlara vurduğu sırada videoya falan alıp yaysam sonuç alımıyız

6 CEVAP

bbeyzvv

tabiki sonuç alırsınız kanıt sağlayın ve polisi arayın hemem

Filizgeziciix

Allahın belaları ya ötenazi yapılması gerek böyle zihniyetsiz insanlara gerçekten, yok olsun hepsi! Sonuç alırsınız ama yine yapmaya devam eder büyük ihtimalle, eğitilmez bunlar

Arthurprens

Hatta sosyal medyaya yayıp yardım isterseniz kesin sonuç alırsınız sonuç alamazsanız kanıtlarıyla polise gidersiniz

suleren

Lütfen işin peşini bırakmayın, aynı muamelenin bin katını kendilerinin de görmesi dileğiyle. Lütfen sonuçları da yazmayı unutmayın.

Ares87

Yani küfür edicem edemiyorum bunlar insan olamaz Allah belalarını versin inşallah

selinsen_92

Evet alırsınız bugün iki sayfada gördüm şiddet gören iki köpek kurtarılmış, hayvanlarla ilgili sayfalara atın videoyu mutlaka