Delirtecekler Yemin Ediyorum.

SBKart2207

face de kedi sahiplendirme sayfalarına üye oldum bizimkileri sahiplendirirken . Bir de cins kedi sayfalarına üye oldum belki oradan çıkar diye . Ama sonra insanların eş araması satması vs iyice sinirlendirdi. Sonra bende yorum yaomaya başladım neden dogurtup satıyorsunuz yazık değil mi vs . Herkes kılıf uyduryo şaştım kaldım takipten çıkarım yakinda sinirlerim hopluyo. Bir de konu nasıl aldığı mamanın kilosunun 50 TL olmasina geldi anlamadim .djfjskcndoc. Aaayy sinirlerim bozuldu galjba djfbskfbbvskdmcns

4 CEVAP

Ayseenur10

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına. :D çok doğru

SBKart2207

Valla coook doğru söz kendim en iyisini bilirim kafasında değilim ama gerçekten böyleleri ya gerizekalı ya da cahil. Ve hem adabima yazık oldu hem de sinirim zıpladı jsnxjsxjix bir dsha aslaaa laf anlatmam bir kere açıklarım anlarsa

Ozge00

Evet hic laf anlatilmaz. Biri kedi satıyordu. Kedinin gözünde sorun olduğunu söyledim ki kedinin gözleri iltihap kapmisti buyuk ihtimalle. Bana sorun olmadığını söyledi. Bende veterinere götürün en azından gözü ilerlerse daha kötü olur dedim. Bana dediği şey veterinere gerek yok evde kendim suyla siliyorum hem veterinerler cok para istiyorlar. Sonra birkaç kişi hemen atladi kadina saldirdi, hemen silmiş yazılanları. Hem bakmayı bilmiyor hem de kediyi satışa çıkarmış. Rezerveye açıktır yazmış bir de

SBKart2207

Evet evet rezerveye açıktır yazıyorlar bir de bazıları. Bir yorum atıyorum alitna 4-5 kişi bana saldiriyo. Diyorum hormonları tavan yaptığı icin ciflesmek istiyorlar. Biz planlayabiliriz ama onlar planlayamaz iki saniyelik iş içi bu kadar bas bas bağırıyor eş arıyorlar. Ki yani ben bir zevk aldıklarını da sanmıyorum . İnsanla mi kiyasliuosun diyo birisi dişinin yaratılış amacı doğurmak diyo. Ben insanlarda ergenlikten beri sürekli dogursa ona da zararli faln diye açıklıyorum ama anlamiyolar . Birisi de para vermezlerse sonra sokağa atarlar diyo ohooo say say bitmez