Kediler İçin En İyi Mama Hangisidir?

Kedime en iyi mama yi yedirmek istiyorum en iyi mama nedir

39 CEVAP

kutepinpon

Whiscas

royal canini öneririm

Whiscas ve royal canin

DogukanA

Bu arada sokakta 15 e yakın kediye ********* bonacibo yediriyorum.Biliyorum çok sağlıklı değil ama market mamalarına göre daha güvenilir.Sizce uzun vade de beslemem daha mı sağlıklı olur onlar için böbrek sorunu ya da kristalleşme yaşayıp ölen olursa vicdan azabına dayanamam

rnt

Fitmin ve Happy Cat..

iirvaa

Orijen kullanıyorum. Gayet kaliteli bir mama kedim severek yiyor. Tüylerindeki parlaklık gözle görülür. Tavsiye ederim

burtex

ben brit care kitten kullanıyorum ve şu sıralar mecbur kaldığım için royal canin yavru için olanını aldım benimkiler briti bırakıp royale hücum ediyorlar o bitince ise diğerine geçiyorlar :D ikisi de kalite ve güzel

bkmzcimrv

Petlebi ürünlerinin içerisinden de kolaylıkla ulaşabileceğiniz Acana marka mamayı gönül rahatlığ ile önerebilirim. Daha önceden bir kaç mama denedik ama hem kedimiz hiç doymuyor hemde çok fazla tüy döküyordu. Acana marka mamanın içeriği çok zengin, iştahla yiyor ve neredeyse hiç tüy dökmüyor. Çok memnunuz.

nilin

Matisse öneririm daha önce Royal canin ve proplan aldım beğenmedi zaten içeriklerini karşılaştırırsanız matisse daha iyi

Her kedinin ihtiyacına göre farklıdır. Sağlık durumu, yaşı, gebelik vs fizyolojik durumuna göre seçmelisiniz.

ozgesahinn

Kedinin ihtiyaçlarına bağlı.Türkiye'de orijen,acana, N&D gibi içeriği zengin markalara bakmak lazım. Royal hills gibi markalar da bunların yanında içi boş kalıyor özellikle market mamalarından uzak durmakta fayda var

Gofretsla

acanayı arkadaşım amerikanın bir sitesinden alıyor. 6 kilosuna 135 tl veriyor orada 15 dolar yani 45 tl 2 kilosu yabancı ülkeden alın derim bende acanaya başlayacağım artık

Gofretsla

acanayı arkadaşım amerikanın bir sitesinden alıyor. 6 kilosuna 135 tl veriyor orada 15 dolar yani 45 tl 2 kilosu yabancı ülkeden alın derim bende acanaya başlayacağım artık

hayvansever_

ND öneririm en iyisi o. En pahalı diye orjin, acanayı almayın hiç her hayvana iyi gelmiyor. Skın proplan, royal canın almayın verdiğinim paraya yazık olur.

TATA4242