Kediler İçin En İyi Mama Hangisidir?

Kedime en iyi mama yi yedirmek istiyorum en iyi mama nedir

39 CEVAP

patkam

royal canin

Ahmetemind

Kediler için en iyisi royal canin fakat biraz pahalı uygun bir fiyat istiyorsanız bonachibo

Fatmaduven

N&D kullanın ben önceden proplan kullanıyordum şu an N&D ye gençtim kedim çok beyendi her verdiğimde iştahla yedi . Tüylerin de parlama oldu .

Mrtkaytan

Herkes yine aşırı pahalı mamaları yazmış ???????????? proplan royal canin e market maması diyenler var. Lütfen paketlerin arkasını inceleyin ve veterinerize danışın. Bu hayvanlara dusuk tahıl yedirme meragı nerden geliyor anlamış değilim? Her gün evinizde et mi yiyorsunuz? Ev kedileri de bizim gibi tahıla ihtiyaç duyar size gidip sırf tahıllı mama alın demiyorum ama proteini çok fazla olan mamalarında zararı olduğunu Bilmenizde fayda var

Naruto88

N&D kedi maması royal caninden pahalı değil. Tahıl kedi için faydalı bişey değildir. Hatta ihtiyaç da duymaz ve zararlı da. Fakat firmalar maliyeti düşürmek için düşük et oranı yüksek tahıl oranı tercih ediyor. O çok övdüğünüz royal canini yabancı sitelerde biraz araştırın, testlerde kaç puan almış. Ben deyim, 10 üzerinden 3ü 4ü geçmiyor. Nd ise 7/10. Orijen acana 8/10. Tamam orijen acana biraz pahalı olabilir. Fakat N&D gerçekten kaliteli ve uygun fiyatlı. Ve sadece kuru mama da yeterli değildir. İki güne bir de yaş mama vermek en iyisi olacak

Fatih55

Bana veteriner uzun süre monge diye ısrar etti, dün aldım, severek yediler yani, bir deneyin internette bulamadım ama veterinerlere bulunuyor

Fatmaduven

N&D

BalliBadem

Kedilerin az miktar tahıla ihtiyacı vardır tahılsız mamalar patates vs dolu olduğundan kalp büyümesi yapar ben raw besliyorum ama günde 2çay kaşığı sebzeli pirinçli bebek maması veriyorum çünkü doğada avlarının midesindeki tahıl ve sebzeleri yerler fakat çoook az bi miktardır bu

Shaco

N&D ve Acanadan çok kaliteli ama pro plan daha uygun o da iyi ama diğerleri daha iyi nd ve acanada gerçek ve taze et kullanılıyor ve karbonhidrat oranı daha az mamanın kokusundan da anlayabilirsiniz tabi kediyede kalmış bir şey sevmesi lazım