Acilacilacil

bbeyzvv

********dan numara onaylayınca 20tl hediye adiyor ve 10-15 kiloluk mamalar 3tl şu an ben 30 kilo sipariş ettim umarım sıkıntı çıkmaz da gelir

38 CEVAP

ZehraBulutt

Ya da hıyar gönderebilirler :)))

Gelyahron

Mama göndereceklerine emin misiniz?

bbeyzvv

arkadaşım attı bana da size de söylemek istedim

Anonymus552223

Bence onlar numune kilosunu yanlis yazmis

Anonymus552223

Minicik bir paket gelirse sasirmayin:D

bbeyzvv

anlamadıysanız diye diyorum kart kayıtlı ama hesap kartı ve bakiyesi yok yani yüklemeden çekim yapılmıyor sipariş verildi diyor

ZehraBulutt

Ben de baktım, sadece mama değil başka bir sürü şeyler de 3 lira yazıyor, hepsinin satıcısı da aynı. ********'da olmasa dolandırıcılık yapacaklar kart bilgilerini çalıp derdim ama herhalde yanlış girilmiş fiyatlar.

Selinece

Eğer siparişlerim gelirse alnından öpücem senin???????? Köpüşüme mama, oyuncak, şampuan, kap sipariş ettim. Yetmedi sokaktaki kedilere de mama sipariş ettim. Umarım bir yanlışlık yoktur heyecandan kafayı yiyeceğim şu an...

bbeyzvv

umarım umarım

fredda

aaaa ben onayladım ama bana vermedi...

bbeyzvv

yenile yenileyince veriyor

kedimelsa

Vallahi çok güzel bir forumdayiz böyle bilgilendirmek çok güzel inşallah gerçektir gerçekse büyük şans :P

sheda

Hayır 3 kg yazıyordu benim aldığımda minicik gelmez ama gönderseler adamlar batar o yüzden satıcı iptal eder daha önce de olmuş bunlar botu 11tl olarak güncellemişler insanlar almış sipariş iptal edilmiş, 25 tl çek veriyolar iptal edilince sitem hatası

Siyammm

Asla o fiyat kesilmez sizden . Emin olun satıcı bunun farkında. Hatta insanlar alsın diye bilerek öyle yazmış bile olabilir

bbeyzvv

arkadaşlar anlamıyor musunuz
kartla alınmadı yani fazla para çekilme şansı yok
trendy ol da bazı mağazalar anlık indirim yapıyor
bu kesin gerçek demiyorum ama kaybedecek bir şey yok sadece bunu belirttim almak istemeyen almaz kimseye alacaksın demiyorum ya