Acilacilacil

bbeyzvv

********dan numara onaylayınca 20tl hediye adiyor ve 10-15 kiloluk mamalar 3tl şu an ben 30 kilo sipariş ettim umarım sıkıntı çıkmaz da gelir

38 CEVAP

ZehraBulutt

Böyle bir şey nasıl olur ya yanlış girilmiş fiyatlar, iptal edilir sipariş bence.

blackwomen

Genelde yanlış yazılıyor. Sipariş iptal ediliyor.

bbeyzvv

trendy ol anlık olarak böyle indirimler yapıyor 1-2 saatliğine yüzlerce liralık şeyler 3-5 tlye iniyor zaten gelmezse de kaybedecek bir şey yok o yüzden denemeye değer 30 kilo mama bedava gelirse deliririm

Orada bir noktalama işareti yanlış yapılmış bariz belli ki normalde mamanın fiyatı 305 TL sistemde satıcılar fiyatlarını güncellerken kendilerini manuel olarak girdikleri için bazen bu olabiliyor noktalama hatası tamamen.

bbeyzvv

dava açıcam umutlarımı suya düşürdü diye

umuttom

Fiyatlar yanlış girilmiş. Geçenlerde ben de *********** da 22 liraya 24'lü konserve mama gördüm. Bi heyecanlandım. Aradım gerçek mi diye. Yanlış girmişler. Bir tanesinin fiyatı 22 imiş :D

bbeyzvv

minicik de gelse umrumda olmaz çünkü para vermedim fğwğfmeğfleşd

bbeyzvv

daha yeni mama sipariş etmiştim gelirse evde 50 kilo mama olcak dükkan açıcam sanırım

bbeyzvv

arkadaşlar 30 tane gourmet gold yaş mama aldım ablamın telefonundan 20 tlye gelirse bütün samsunu doyurucam

bbeyzvv

kuru mama indirimi bitti arkadaşlar 30-40 kiöo kuru mama 60 tane yaş mama aldım gelirse güncellerim

Ozge00

İndirimsiz fiyatı da 5.55 yazıyor.bu işte bir terslik var bence. Numune falan gönderiyor olmasınlar :D umarim doğrudur da doyar tum samsun

Ares87

Nasıl numara onaylanınca anlamadım ben baktım eski fiyatlar bitti sanırım

umuttom

Yalnız indirimi direkt buraya haber vermen güzel hareket

bbeyzvv

sokaktaki kedilerimle oturduk ağlıyoruz şu an

bbeyzvv

trendy ol yıldızlı yer