Acilacilacil

bbeyzvv

********dan numara onaylayınca 20tl hediye adiyor ve 10-15 kiloluk mamalar 3tl şu an ben 30 kilo sipariş ettim umarım sıkıntı çıkmaz da gelir

38 CEVAP

sheda

İndirim oluyor da bu sistem hatası 3 tl indirim de değil bedava sayılır zaten zarara girecek kadar indirim olmaz ki bende aldım belki sokağa verebilirim diye ama çok umutlu olmayın diye dedim daha önce çoğu kez başına gelmiş insanların google'da okudum iptal etmişler sonra tüketici hakem heyetine basvurulmus onlar da satın alan kişiyi art niyetli bulmuş keşke gerçek olsa

suleren

Yanlışlık yapılmıştır büyük ihtimal, zehraya katılıyorum iptal edilecektir. Aynı şeyi ben de bir kum markasında yaşadım ve iptal ettiler:(

Kocalex

T r e n d y o l

Zeke

Ay hemen girdim baktım :D bulamadım böyle bir şey.
Acaba sizin sipariş ne olacak
10 kg - 3 tl aşşşırı iyi ya

Ozge00

Ya kıyamam bende samsun doyacak diye mutlu oldum sizin adınıza. Acin dava arkanizdayiz :D

FloorGang

3 yıllık tarihi geçmiş mama geliyormuş şimdi ahxmpas

bbeyzvv

iptal etmiyorum o mama verilecek

Kocalex

Arkadaşlar bende sipariş etmiştim dün
şimdi instangram hesabını buldum satıcının yazdım böyle böyle diye ******** hatası dedi iptal edebilirsiniz dedi malesef