Acil Annesi Terk Etmiş

nsnci

Merhaba, evin arkasında kedi var annesi terk etmiş karşı komşum bakıyordu o da köye gitti, şuan yavrunun yanındayım idrarını yaptırdım, gözlerini temizledim, sütü suyla karıştırıp şırangayla az verdim. Başka ne yapabilirim pek bilgim yok.
Karnı şiş gibi kabız olma ihtimali var mıdır

41 CEVAP

Ozge00

Instagramda ilan verin. Sut anne bulursunuz belki.

Evet yavruya bir sey yapamazlar maalesef. Siz elinizden geldiğince bakmaya çalışın. Uyuyor mu kedi hala?

Ozge00

İsterseniz İstanbul hayvan sahiplendirme sitelerine yazalım belki süt anne vardır. Bir umut buluruz belki

nsnci

Çok piresi var kabul edeceklerini sanmam

nsnci

Sürekli meme arıyor elimi emmeye çalışıyor elime süt döküyorum bırakıyor. Şırınga biberon hepsini reddetti. Alternatif meme olarak ne yapabilirim

Ozge00

Kediyi kucağınıza koyun kokunuza alışsın daha sonra da biberona kokunuzu sindirin. Bir yerde böyle bir şey okumuştum. Umarım işe yarar. Suan sizi annesi sanıyor o yüzden kokunuz çok önemli

Ozge00

Yani benim daha once baktıklarim direk süt kokusu alinca biberona saldırıyordu.

nsnci

Yerde ıslaklık olunca yeri yalıyor, pet şişe sıcak onun üstüne çıkıp meme yoğurma hareketi yapıyor.
Boynundan tutup zorla içirsem sütü bir sıkıntı olur mu boğulma riski felan ? :s

Ozge00

https://youtu.be/VBHCoEYU8Hc

İnternete bu tarz videolar var belki bakarsanız daha kolay kavrarsiniz

Anonymus552223

Kutusundaylen oyle yogurma hareketi yaparken havadan tutun biberonu isterseniz. Hem daha saglikli. Annesini emer gibi yatsin. Sirtustu yatirip biberon verirseniz bpgulabilir

Anonymus552223

Yani kedi karninin ustunde durcak havadan derken, kediyi sirtustu yatirmadan. Cok da havadan degil yandan falan

nsnci

Hiç bir şekilde kabul etmiyor sütü, zorla içiriyorum