Kuş Beslemek İstiyorum. Nasıl İlgileniyor? Neler Yapılıyor? Bana Fikir Verir Misiniz?

Gunay3342

Şu ana kadar evin içinde hayvan beslemedim. Bana fikir verirseniz sevinirim

5 CEVAP

Ozge00

Muhabbet kusu mu yoksa papağan tarzı bir şey mi?

Gunay3342

Hangi cins olur 1 tane mi 2 tane mi almam gerekiyor bilmiyorum. Google sormak istemedim

Gunay3342

Birde burdan gelen mesajı nasıl bildirim alıyorum. Söyler misiniz

Xsevvaloztrk

Eskiden çok muhabbet kuşu beslediğim oldu alıcağınız kuş muhabbet kuşuysa pek zorlanıcak bişey yok yemini suyunu kontrol ettiğiniz ve kafesini düzenlendiği temizlediğiniz zaman sorun yaşamazsınız yavru alırsanız kendinize kısa bi sürede alıştırabilirsiniz.

Xsevvaloztrk

Sağ üst köşede zil butuno kırmızı renk olduğu zaman yeni bildirim geldiğini gösterir.