Koca Dünyaya Sığmadık

GamzeUmucu

Arkadaşlar mrb faha önce komşularla ilgili sorunumu anlatmıştım okuyanlar bilir geçen eşime bugünde bana tekrar hakaretler tehditler savruldu.. Sebebi ne biliyormusunuz belediyeye ait olan parka köpeğimle girmem... Şimdi telefonum yanımda olmadığı için video vs çekemedim artık o parka pek gitmiyordum yanımda yeğenim vardı onun oynaması için gittim yine hepsi camlara çıkıp ağızlarına geleni saydılar ben o parka giremezmişim eşimede aynısını yaptılar bu parka herkesin girme hakkı yokmu ? Beyaz masayı arasam sonuç alamazmıyım? Çocuklar varken girmiyorum ve köpeğimin saldırganlığı yok

7 CEVAP

dddkkkks

videoyu alın sosyal medyada yayın en mantıklısı bu bunlar cazgır insanlar hiç sözle muhattaba girmeyin çekin videoya atın twitter instagram ne varsa biraz da duygu sömürüsü yapın bakın nasıl linçleniyorlar daha da seslerini çıkaramaz aptallar

GamzeUmucu

Ben köpeğimi tuvalet için çıkardığımda genelde telefonu yanıma almıyorum ve aksi gibi almadığım zamanda tartışma yaşıyoruz o yüzden kayda alamadım hiç :(

elif8790

Ben de kopeklerden malesef aşırı korkan biriyim ,fakat sahipli köpek görünce mutluluktan uçuyorum, sahibi tutuyo ben seviyorum:)

Insanların da böyle düşmanca tavırlar sergilemesini hic anlamıyorum, ne yapabilirki el kadar yavru:(

Sikayet etseniz de netice alamayabilirsiniz,kayıt alıp yayınlayın ya da hic uğraşmayın, imkanınız varsa başka yerde gezdirin yavrunuzu♥️o da stres olmasın

sekerfare21

Cocuk parkiysa hak verdim ben biraz. Kopeginiz cinsi itibariyle cok da dost canlisi degil yabancilara karsi.
Ben kendim cocuklarin cok buludundugu bur bolgeye bu tarz bir kopegi goturmezdim ne olur ne olmaz diye. Ayrica yabanci kopeklere karsi da cok sevecen bir tur degil.

GamzeUmucu

sekerfare21 arkadaşım köpegim ne insanlara nede başka hayvanlara karşı saldırgan değil. Alıştırmaya bağlı ben sahibini gözümün önünde ısıran golden cinsi köpek gördüm bunun cinsle alakası yok yani..
Ayrıca ben olsam çocukların olduğu alana götürmezdim demişsin çocukların bulunduğu zamanlarda zaten girmiyorum.. Ayrıca nereye gideyim sen söyle? Hiçbir yere koymuyorlar ki... Parkı geçtim yolda yürümemizi bile istemiyorlar nereye gideyim?

Zeke

Tabi ki şikayet edin. Kimin kime hakaret etme hakkı varmış?

Bir gün özellikle çıkıp video çekin derim.
Delil için videonuz olsun elinizde, sakın ses kaydı alıp bunu kullanmayın bir işe yaramıyor.

Şikayet edin tabi ama köpeğinizin cinsi ne? Pitbull cinsi köpeklere el koyuyor belediye. Pitbull cinsi köpeğiniz varsa şikayet etmeyin derim sonra köpeğinizden olmayın.