Evcil Hayvana Mama❤

Monaco32

merhaba evcil hayvanınıza hangi marka mama kullanıyorsunuz acaba? (kedi köpek fark etmez:D) ❤❤❤

8 CEVAP

Monaco32

crenxx peki teşekkürler inşallah ondan memnun kalırsınız ❤

blue_hpood

kedim için nd bıldırcınlı, tahılsız kullanıyorum. memnunum:)

Monaco32

blue_hpood afiyetle yesin çocuk:D

Ruyasmom

proplan kuzu etli tercih ediyorum fakat tek çeşit mamayla kalmiyorum her ay ihitaçlarına göre somonlu(tüy sağlığı için) hindili seçeneklerini de dönüşümlü olarak kullaniyorum ki hem sıkılmasın hem de tüm besinleri tam olarak alsın

Monaco32

Ruyasmom bence gayet mantıklı böylelikle dediğiniz gibi bütün besinleri almış olur. İnşallah evladınız sağlıkla büyür❤

crenxx

Kedime şuan reflex plus kullanıyorum fakat memnun değilim mystic alacağım

Ruyasmom

Amin inşallah hepimizinkiler ❤

Başta bpnocibo kullandık hafif alerji yaptı gözleri aktı, nd kuzuluta geçtiknsıpa sıkıldı 7-8 kilo yedikten sonra. Şimdi britcare kuzulu pirinçli deniyoruz bakalım ama içimden bi ses bundan da çabuk sıkılacak diyor. Bu da olmazsa veterinerin tavsiye ettiği içinde bi sürü alerjen olduğu için uzak durduğum hills denicez artık. Mama kalmayacak bu gidişle.