Sizce Bu Yapılan Doğrumu?

GamzeUmucu

Belediyeye ait bir park ve şu an kapı takılıp kilit vurulmuş sabah kapatıp akşam açıyorlar mahalleden bile geçmemizi istemiyorlar... Belediye böyle birşeye nasıl müsade ediyor sizce bu normalmi?

9 CEVAP

ZehraBulutt

Sizin için yapıldığını sanmıyorum. Geceleri tinerci, bonzaici vs. doluşmasın diye kapatıyorlar bence.

GamzeUmucu

Arkadaslar bu park zaten küçücük oturacak bi alan yok ve burda birtek hayvanlar konusunda benimle tartışma yaşanıyor kadın pazar günü söyledi buraya kilit vurucaz gelebiliyorsan gel diye zaten su niyetine alkol alan insanlar hepsi o yüzden bu tür şeyler problem olmaz onlar için

blue_hpood

ben olsam var ya, o kilidi kırar parkı da dağıtırdım, şimdi gidin eğlenin, derdim. bir daha da uğramazdım oraya.

blue_hpood

çözüm değil ama bazı insanlara karşılık mantıklı davranmamak lazım, mantık da çözüm olmuyor, onlar da mantıklı olmayınca. sizi anlayabiliyorum, imkânınız varsa o bölgeden gidin, uğraşılmaz bu insanlarla. şikâyet etseniz sonuç alır mısınız bilemiyorum:/ bi’ bakın, araştırın. burada da durumu paylaşın, merak ediyorum ne olur.

GamzeUmucu

Düzeltme:Sabah kilidi açıp gece kapatıyorlar

SBKart2207

Zehrabuluttun dediği gibi olabilir. Bir de belediyenin eşyalarına zarar verenler de çok eğer bu tip bir yerde yaşıyorsaniz bence bir tık normal bir şey

dddkkkks

corona sebebiyle olabilir çoğu yere artık 10dan sonra kilit vuruluyor malum vaka sayılarında da ufak ufak artışlar mevcut

GamzeUmucu

Ahh çok haklısınız keşke çözüm olsa... insanlar gerçekten arsız ne hakaretler duydum ve sadece bana yapılıyor olması zoruma gidiyor oturduğum bölge hep birbirleriyle akrabalar köpeğimin yola çişini yapması bile sorun tasmayı kısacık tutuyorum oda stres oluyor haliyle çok cekistiriyor ellerim mahvoldu ve gerçekten yoruldum... Şikâyet etsek sonuç alınır mı?

kaanpolat

Bence o insanlarla hiç muhatap olmayın cahil hayvan düşmanı insanlar hepsi böyle insanlar için bence kendinizde perişan etmeye gerek yok konuşsunlar