Merhaba, Kuzenim Çok Tatlı Bi Kuş Sahiplenmiş. Acaba Hediye Olarak Ne Götürebilirim?

suleren

Hiç kuş beslemedim, nasıl bir hediye alabilirim minnoşa tavsiyelerinizi bekliyorum:)

9 CEVAP

ZehraBulutt

Ne kadar düşüncelisiniz. Bana kimse hediye almamıştı kedilerimi sahiplendiğimde. Bence de oyuncak götürebilirsiniz.

Gokgokgok

Umuttom, muhtemelen muhabbet kuşudur diye düşünüyorum muhabbet kuşları dişarıda yaşayamıyorlar ölmesindense kafeste durması daha iyi zaten hayvan bütün gün kafesin içinde durmayacak diye umuyorum, eğer dişarıdan serçe gibi bir kuşsa tabiki doğasına aykırı

Ares87

Salıncak alabilirsiniz bence

Ozge00

Zilli oyuncaklar var acayip seviyorlar. O tarz bir sey alabilirsiniz

Ozge00

Ben masaya Koyuyorum benim kuş tutup aşağı atıyor. Çıkardığı ses hoşuna gidiyor herhalde. Salıncak da olabilir ama aynasız olanlardan tercih edin. Size alışma süreci uzar çünkü başka kus var sanıyor kendini gördükçe ve onunla konuşuyor.

AnneRoss

Çok tatlı bi düşünce olmuş :) Salıncak alabilirsiniz çok seviyorlar

umuttom

Hiç sahiplenmemesini söylerdim ben olsam. Hayvanı minicik kafese kapatmak kötü bir şey.

suleren

Kuş alıştıktan sonra evde serbestçe dolaşmasına izin verecekler. En azından ona çok iyi bakabilecek bir ailede.
Çok teşekkür ederim arkadaşlar güzel cevaplarınız için, mutlu oldum:)

suleren

@gokgokgok cevabınızı şimdi gördüm, eklemeyi unutmuşum sultan papağanı sahiplendiler. Birkaç gün alıştıktan sonra eve kafesini açıp dolaşacakmış kuzenim baya heyecanlıydı hatta son 1 gün diye. Satın alma kelimesinden hoşlanmadığım için sahiplenildi dedim, dışarıdan kuş sahiplenildiği düşünüleceği hiç aklıma gelmedi çünkü öyle bir imkan yok diye düşünüyordum.