Kedim Ve Balkon (Güvenlik)

stroKeRN

Arkadaşlar kedim bazen balkonun korkuluna çıkıyor hemen indiriyorum mersin/mutta bildiğiniz bir file takan bir yer varmı ben bulamadım sizce fileciler dışında hangi işle uğraşanlar takabilir yani ne ustası takar fileyi kedimin düşmesinden korkuyorum

4 CEVAP

yusufsaygin2

Nalburlardan kedi filesi, kümes teli, bahçe teli, çelik, alüminyum sineklik teli
-plastik olmasın.- alabilirsiniz. Bunları vida yardımı ile, çıta yardımı ile takabilirsiniz.

stroKeRN

cevap vercek yokmu ??

iidyl

öncelikle kedinizin canını güvence altına almadan bir daha asla balkona çıkarmayın.

nerede yapılıyor bilmiyorum ama internette de satılıyor file ve teller. kümes teli bile alabilirsiniz yani.