2 Dakika Bakabilirseniz Çok Sevinirim.

Selinece

Arkadaşlar merhaba. Herkes Perseus ve diğer evdeki dostlarımız kadar şanslı değil biliyorsunuz ki. Dışarıda 40 a yakın kedi ve 7-8 tane köpek var. Elimden geldiğince onları aç bırakmamaya çalışıyorum. Yemek verildiğini anlayan hayvanlar da geliyor gittikçe artıyorlar. Bazı pet ürünleri markalarının ve pet ürünleri satan sitelerin mail adreslerine mail attım destek için ama malesef olumsuz dönüşler aldım. O yüzden böyle bir çözüm üretmeye çalıştım. Aşağıya bir link yazdım. O linkten alacağınız 3 liralık yaş mama veya 6 7 liralık kuru mamalar bana ulaşacak. Desteğe ihtiyacım olmasaydı böyle bir şey yapmazdım zaten. Nereden destek toplayacağımı bilemediğim için de buraya yazmak zorunda kaldım. Yavru, yetişkin, kedi, köpek demeden destek olursanız çok sevinirim. Şimdiden okuduğunuz için ve yardımlarınız için teşekkürler.

https://www.candostlarim.com/destek/perseus-sokak-canlarina-destek

2 CEVAP

Ozge00

Instagram üzerinde pawguards'dan yardim alabilirsiniz. Kendi bölgenizin pati koruyucusu olabilirsiniz bu şekilde size düzenli olarak mama gönderimi sağlanır. Uygulamasi da var. Yavaş yavaş artıyor sayımız.

https://www.pawguards.org/

Selinece

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.