Midem Kaldırmıyor Artık

Ozge00

Az önce ınstagramda gördüm gerçekten midem kaldırmıyor artık. Bunlar insan olamazlar. Bir sürü insanin son zamanlarda bu tarz şeyler yapıp paylaştığını görüyoruz artık. Özentilik midir yokluk mudur nedir bu ya. İnsanlığa dair ne umut kaldi icimde ne de bir heves. Eminim bunu yapip paylaşanlar kadar paylasmayanlar da vardir. Daha geçen gün köyümde biri eşeğe tecavüz etmiş ama sahibi nedense şikayetçi olmamış ve bir yaptırım uygulanmamis o şahsa. Ne zaman bu tarz şeyler son bulacak Allah'ım ya.
Hesabı olan şikayet edebilir Facebooktan

12 CEVAP

bbeyzvv

fotoğraf daha önce yurt dışında çekilmiş
çocuk 14 yaşındaymış serbest bırakılmış
kendince mizah yapmaya çalışmış
çok kötü söverdim de ban yemek istemiyorum
samsunda olsa jartiyer giydirip tasma takıp sokak sokak gezdirirdim cibiliyetini siktiğimi

Ayselgns

Sapkın beyinler , sapkın düşünceler. İğreniyorum!

elif8790

Bu gün hayvan dostlarımız için polis olacağı haberini okudum insallah doğrudur ve insallah artık işe yarar

hayvansever_

Nereye şikayet edilir bilemiyorum ama eminim çok bir şey olmaz bu adama şakasınaydı der avukatı olur biter maalesef. Fotoğrafa bakarken ağzım açık kaldı gerçekten bu nasıl bir iğrençlik böyle.

dilaraxx

nasıl bir yokluktaysa ve sapık bir zihniyetteyse artık...

blue_hpood

az kaldı, az.. birilerine bir şey yapacağım, ya kendime. iğrenç insanlar????

bbeyzvv

şikayet edildi işlem başlatıldı ve sonuçlanmadı çünkü dediğim gibi fotoğraf ona ait değil ama profiline girerseniz Allah a bile küfreden biri kendini komik sanan akli dengesi yerinde olmayan biri böylelerini tedavi de etmeyeceksin keseceksin kellesini

Ozge00

Bu şahsı şimdi ben kime şikayet edeyim ne yapayım. Para cezasından baska ceza da mi yok Allah aşkına.

Ayselgns

Bunun şakası mı olur allah aşkına ! Avukat bunun neresinden tutup savunacak. Bu ve bunun gibilerin. İnstagramda şikayet oluşturmak için kullanıcı adını yazdım çıkmadı. Fotoğraf sinirlerimi altüst etti. Şuan yazıyı okudum! Cehennem diliyorum bu insanlar için cehennem!!

Ozge00

Daha önce de şikayet ettik defalarca başka birini. Köpeğe tecavüz edip paylaşmış. Köpeğin arkası kan revan iğrenç halde. Daha sonra köpek öldü denildi. Bilmiyorum artık bu nasıl bir zihniyet. Biz kimi kime şikayet ediyoruz. Alınıp serbest bırakılıyor hep. Bu dünyada olmasa da elbet diger dünyada dile gelip konuşacaklardir.

Ozge00

Evet son zamanlarda da böyle mizah yapanlar çıktı başımıza. Böyle mizah mi olur. Bir de 14 yaşında. Allahim ne günlere kaldık. Küçücük çocukların eline telefon verilirse oyalansin diye böyle olur. Her şeyin de mizahı olmaz. Neyse umarım dediğiniz doğrudur. Ben daha yeni gördüm şikayet edilsin ve islem yapılsin diye kapmanya başlatılmis.

nilayy24

Gerçekten asmak lazım bunları. İnsanın bakarken okurken kanı donuyor midesi bulanıyor bunlar nasıl kansızlar acaba, insanın bütün hayvanları korumaya alası geliyor... Çok çok kötü..