Kopegi Ezen Doç. Dr.

gulsstoft

Bu konuda ne dusunuyorsunuz arkadaslar? Haberi olmayanlar twitterda birsenocaklitutuklansin hashtagini aratip destek olabilir.

8 CEVAP

gulsstoft

Doc. Dr. Bir kadin yolda yatan kopegin ustunden geciyor. Kopek tedaviye alindiktan sonra ölüyor maalesef. Kadin videoda bagajina bir sey koyuyor, sonra arabasina biniyor, ondeki kopegi gormemesi imkansiz. Kopek max 3 metre ilerde yatiyor. Ayrica kopegin ustunden gecerken araba resmen havaya kalkiyor. Kadin ilk once ifadesinde inkar ediyor. Video ortaya cikinca farketmedim diyor. Boyle bir insan araba kullanmamali yarin obur gun coluk cocugu ezmeyecegi ne malum?

dilaraxx

ne düşündüğümüzü tartışmaktan çok böyle şerefsizlere istismarcılara eziyet edenlere ezip öldürenlere,gerçekten yapmaktan alıkoyacak birşeyler yapılması gerekli artık,takipsizlik verildiği yazıyor .

gulsstoft

Katiliyorum. Belki haberi olmayan vardir diye buraya yazayim dedim

Kocalex

dOÇ

Ozge00

Ben bilmiyordum. Kısaca özetler misiniz rica etsem.

ZehraBulutt

Allah kahretsin böyle doktoru, bunun gibi canilere bilmeden canımızı emanet ediyoruz.

dilaraxx

şimdi ozan şirin olayına da bakıyorum,destek olanlar var ya böylesine iğrenç bir olaya

blue_hpood

ulan.. bir günü sakin geçireyim diyorum, şerefsizin biri çıkıp alt üst ediyor.. yeter ya