Çok Acil Yardım Edin

Sinemtarcin

Komşum şimdi muhabbet kuşunu getirdi bana resmini yükledim gün içerisinde ishalmiş bu saatte veteriner bulamam ilçedeyim sabaha kadar ishali için ne yapabilirim

2 CEVAP

lwb

ishalinden ayrı olarak görünüş olarak da sağlıklı bir kuşa benzemiyor. kuşlar bu durumlarda çok hassastırlar, yarın ilk müsait olduğunuzda götürseniz çok iyi olur.

Selenay9898

Prinç haşlayıp lapasını verebilirsiniz suyu da olabilir. Bizim kuşa baya iyi gelmiştı bir sürelik idare etmiştik