Sokak Hayvanlarına Destek?

cyd_k1

Arkadaşlar sokak hayvanlarını besliyorum. 17 yaşımdayım. İnstagramda @minik.patiler0 adına bir hesabım var. Oradan detaylı bakabilirsiniz. :) **Bir mama toplama etkinliği oluşturduk ve desteklerinize ihtiyacım var. ** Az çok demeden yardımda bulunur musunuz? Yardımda bulunamasanız bile paylaşırsanız çok mutlu olurum. Bu desteğe gerçekten çok ihtiyacım var. En az 70 sokak hayvanı brsliyorum.

Destek Linki:
https://imecemama.com/donations/isparta-sokak-hayvanlarina-yardim/

6 CEVAP

Ozge00

Pawguards'dan destek alabilirsiniz. Bölgenizin pati koruyucusu olursanız size düzenli mama gönderimi sağlanır. Uygulamasi da var ordan takip edebilirsiniz.

https://www.pawguards.org/

Ozge00

Burdan yardım geleceğini sanmıyorum. Instagram üzerinden daha cok kişiye ulaşabilirsiniz

cyd_k1

Desteklerinizi bekliyorum lütfen es geçmeyin.

cyd_k1

Pawguardsa yazdım uygulamasınıda indirdim. Oradan şuanda destek alamadım. Bu yüzden imecemama sayesinde mama toplama etkinliği oluşturdum.

cyd_k1

Her yerden yardım toplamaya çalışıyorum. İlla vardır birkaç kişi. Umarım yardım eden bulabilirim. Öğrenci olarak bu işi yapmak gerçekten zor.

cyd_k1

????????????