Lütfen Yardım Eder Misiniz? Böyleleri Veteriner Olmamalı

Kediduman

Arkadaşlar merhaba. Bir arkadaşın başından geçen bir olay için bu başlığı açtım. Bu arkadaş barınaktan kopek sahipleniyor gereken aşı ve haplar verilerek arkadaşla teslim ediliyor köpeğimiz. Daha sonra genel kontrol için gidilen veterinerde veteriner aşı yapmak istiyor. Arkadaş gereken hapları ve aşıları olduğunu söylediği halde iki büyük aşı yapıyor ve bağışıklığının daha da düşmesine sebep oluyor ve sonrasında yavru köpek gençlik hastalığına yakalanıp ölüyor. Bu veteriner hakkında suç duygusu yapılmış sosyal medyadan kampanyalar başlatılmış. Veteriner hekim kendisine yeni kopek bulabileceğini sosyal medya üzerindeki paylaşımları silmesi için baskı uygulanmış ve hala uygulanıyor. Ve bu sadece tek vaka değil. Kediye kopek aşısı vurmak yarı anestezi ile kısırlaştırma ameliyatı yapmak ve yanlış tedavi sonucunda öldürdüğü birçok hayvan daha var. Lütfen kampanyaya destek verip bizi destekler misiniz başka canlar ölmesin

Bu kampanyayı imzalayarak bana yardımcı olur musun?
http://chng.it/QqZfwsMb

3 CEVAP

Ozge00

Yazık vallahi ya. Benimde başıma geldi maalesef. Kasap resmen bunlar. Şikayet edilmesi gerekiyor gerçekten. Bir de suçunu örtbas etmeye çalışmış. Veteriner odalarına şikayet edin

Kediduman

Gerekli yerlere şikayetler yapılmış zaten çok teşekküler kimsenin başına gelmesin böyle bir olay daha fazla can yanmasın diye kapatılmasını istiyoruz lütfen imza desteği verir misiniz

Anonymus552223

Yazık ya.. ozellikle barinaktan alinan hayvanlari aşiya goturmeden biraz toparlanmasini beklemeli. Cunku hastalik kapmis olabiliyor kalabalik yerde. Bazi veterinerler hazir gelmisken ustuste butun aşılari vurup parasini alnak istiyor burdan cok duydum boyle ornekler. Hayvan sahibi de dikkat etmeli tek seferde tek aşi yapilmali