Muhabbet Kuşum Yemlikten Yemleri Yere Döküyor

Mesut3157

Muhabbet kuşum yemlikten yemleri yere döküyor ne yapmam gerekiyir yardımcı olurmusunuz

4 CEVAP

Ozge00

Normal. Bazen ağzına alıp uçarak yiyorlar ve halılar bile yem oluyor

hayvansever_

Böyle olması normal. zamanla düzelir bazen yerken döke biliyorlar

zeynepakar47

kuşum 4 yaşında hala döküyor, bir çaresi yok maalesef. akıllı yemlik bile denedik hala döküyor

RUYARUYA

Benimkide öyle yapıyordu hatta içine bile girmeye çalışıyordu yemligin Yemleri yerlere saçıyor, hareketli ve fazla enerjikler buna yapabileceğiniz tek sey kafesin etrafına tül çekmek