Arkadaşlar Sessiz Kalmayalım. Kafayı Yiyeceğim

suleren

Arkadaşlar delireceğim ne lanet bir yer şu dünya. Nerede bu adalet? Bu şerefsiz evladı beni delirtecek. Hayvanlara şiddet uygulayıp ellerini kollarını kesiyormuş onun bunun çocuğu. Lütfen emniyet müdürlüğüne mail atın. instagram hesabı var sude_andas02 diye. o kadar şeye rağmen hala bir sürü hesabı var ve paylaşım yapıyor. Kimseyi üzmek istemezdim çok özür diliyorum ancak görmezden gelmeyeceğinizi bildiğim için burada paylaşmak en doğrusu.

9 CEVAP

blue_hpood

ulan gidip bulacaksın bunu şimdi.. aynı işkenceyi yapacaksın ve acı içinde kıvranışı izleyeceksin. bıktım usandım, yeter.. ateşe ateşle karşılık vermenin zamanı geldi.

Ozge00

Ay bu kızı defalarca kez şikayet ettik. Tekrar tekrar açıyor herhalde.

Gelyahron

Bunlardan binlerce var hangi birini şikayet edeceksin ki? Devletin buna göre yaptırım uygulaması gerekiyor. Ayrıca ilkokuldan itibaren hayvan sevgisi vermesi gerekiyor. Burada insan ayrımı yapmayacağım ama Kürt çocuklar yavru kedileri alıp alıp havaya atıyor. Afedersiniz ama, anne oru baba p**nk olunca böyle hayvan sevgisinden yoksun çocuklar piyasa çıkıyor işte.

KosanKelebek

Twitter da #sudeandaatutuklansin tabelasına EGM yi etiketleyerek yazalım bunu yayalım. Bu insan yıllarıdır yapıyor bunu daha önce YouTube da videosu çıkmıştı

KosanKelebek

Birilerinin bizzat gidip savcılığa şikayette bulunması gerek bu ha yaptırımı var mı yok ya neyse elimizden geleni bu kadar

sudeogrk

Bu minik dostlardan ne istiyorlar ben anlamıyorum. Her defasında evde sinir krizine giriyorum. Bu nasıl bir akıl?, nasıl bir mantık?,nasıl bir vicdan?, nasıl bir eğitim?. Bu insanlar maalesef sağımızda solumuzda gezmeye devam ediyor. Bitmiyorlar ve utanmıyorlar. Kaldı ki takipte ediliyorlar. Bununla ilgili yasa olmadığı sürece o kadar giden can için ne olacak bilemiyorum. Umarım tez zamanda bu durumların artık önüne geçilir. Dayanamıyorum artık

eylemcaliskan

Ben dün gece Cimer’e şikayet ettim. Daha önceki şikayet ve isteklerimle gayet güzel ilgilenmişlerdi ancak bu mevzuda sonuç ne olur bilemiyorum. Sonuçta sahipli olmadıkları için mal kategorisine bile girmiyor bu hayvancıklar. İşimiz çok çok zor.

suleren

Fotoğrafı yüklememiş özür dilerim:(

suleren

Öyle de hesabı şikayet edip kapatınca ne olacak ki?:( emniyet müdürlüğüne yazmak lazım. Anlayamıyorum bu adalet sistemini gerçekten. Hiç kimse mi görmüyor bilmiyor umursamıyor arkadaş ya