İstanbul'a Gidiyorum Kuşum İçin Ne Yapmalıyım

Hyper

Merhaba bugün İstanbul'a gidiyorum komşumuza kuşumu bir kaç günlük vericeğim ama onlarında kuşu var 1 hafta sonra geri alacağım ama geri alınca bir sorun olur mu sizce?

5 CEVAP

Supremum

Diğer kuş ile bağ kurup, hırçınlaşabilir. Isırma gibi anormal hareketler sergileyebilir, strese girmese bile size alışması zaman alabilir. Götürme imkanınız varsa kendinizle götürünüz.

kopekkk

kendinizle götürmek daha mantıklı olacaktır

sudeogrk

Bence de kendinizle götürmenizi öneririm.

Hyper

Uçak ile gideceğim komşuma verdim aynı oda da tutmayacak sizce yinede sorun olur mu?

Ozge00

Sorun olmaz. Diger kuşla hemen kaynasirlar. Bize bir kus bırakmışlardı hemen arkadaş oldular ama o gidince üzüldü biraz evde onu aradi :(